1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Tankinimo volai

Aukštos klasės Farmet dirvos tankinimo volai sukurti paruošti dirvą prieš sėją. Volai naudojami sudėtingomis lauko sąlygomis. Visiems Farmet tankinimo volams suteikiama 24 mėnesių garantinis laikotarpis.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamus tankinimo volus.

Tankinimo volai – dirvos kapiliarumo atstatymui

Farmet tankinimo volais trupinami grumstai, atstatomas dirvos kapiliarumas, lyginamas dirvožemio paviršius. Taip pat volai naudojami po sėjos, siekiant suvienodinti sėklų dygumą ir paspartinant augimą.

Dirvos tankinimo volas trupina grumstus ir galutinai sutankina sėklų guoliavietę, visiškai atstato dirvožemio kapiliarumą. Intensyvus drėgmės patekimas į dirvožemio paviršių užtikrina gerą augalų daigumą net sausu metų laiku.

Visai Farmet žemės dirbimo technikai, įskaitant ir dirvos tankinimo volus, suteikiama 24 mėnesių garantija, todėl įsigydami šią techniką galėsite būti ramūs dėl kokybės ir remonto. Taip pat esant, tankinimo volų atsarginių dalių poreikiams, mūsų įmonės servisas operatyviai reaguoja į iškvietimus ir visus gedimus pašalina operatyviai. Taip pat turime ir atsarginių dalių el. parduotuvę, todėl po įsigijimo tankinimo volus yra itin paprasta ir patogu aptarnauti. Galime pasiūlyti didelį pasirinkimą ne tik technikos, bet ir atsarginių dalių visiems tankinimo volų modeliams.

Mūsų veiklos

Žemės ūkio technika

Žemės dirbimo, sėjos, purškimo, mėšlo tvarkymo, pašarų ruošimo, šėrimo ir kita žemės ūkio technika. Grūdų, tikslaus ūkininkavimo įranga.

Agro paslaugos

Sėjos, pašarų ruošimo ir kitos agro paslaugos ūkiams bei bendrovėms. Atliekame visoje Lietuvoje su savo technika bei operatoriais.

Nuoma

Traktorių bei žemės dirbimo, sėjos, mėšlo kratymo ir kitos žemės ūkio technikos nuoma. Nuomojame dienoms, savaitėms, sezonui.

Atsarginės dalys

Žemės ūkio technikos atsarginės dalys iš mūsų elektroninės parduotuvės. Platus asortimentas, greitas pristatome visoje Lietuvoje!

Atstovaujami gamintojai

Ūkininkų atsiliepimai

Galvojate apie technikos įsigijimą, bet reikia patarimo? Sužinokite, ką apie mūsų techniką ar paslaugas kalba Lietuvos ūkininkai!