1. Pradžia
  2. /
  3. Technika

Tankinimo volai

Aukštos klasės Farmet dirvos tankinimo volai sukurti paruošti dirvą prieš sėją. Volai naudojami sudėtingomis lauko sąlygomis. Visiems Farmet tankinimo volams suteikiama 24 mėnesių garantinis laikotarpis.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus apie mūsų parduodamus tankinimo volus.

Tankinimo volai – dirvos kapiliarumo atstatymui

Farmet tankinimo volais trupinami grumstai, atstatomas dirvos kapiliarumas, lyginamas dirvožemio paviršius. Taip pat volai naudojami po sėjos, siekiant suvienodinti sėklų dygumą ir paspartinant augimą.

Dirvos tankinimo volas trupina grumstus ir galutinai sutankina sėklų guoliavietę, visiškai atstato dirvožemio kapiliarumą. Intensyvus drėgmės patekimas į dirvožemio paviršių užtikrina gerą augalų daigumą net sausu metų laiku.

Visai Farmet žemės dirbimo technikai, įskaitant ir dirvos tankinimo volus, suteikiama 24 mėnesių garantija, todėl įsigydami šią techniką galėsite būti ramūs dėl kokybės ir remonto. Taip pat esant, tankinimo volų atsarginių dalių poreikiams, mūsų įmonės servisas operatyviai reaguoja į iškvietimus ir visus gedimus pašalina operatyviai. Taip pat turime ir atsarginių dalių el. parduotuvę, todėl po įsigijimo tankinimo volus yra itin paprasta ir patogu aptarnauti. Galime pasiūlyti didelį pasirinkimą ne tik technikos, bet ir atsarginių dalių visiems tankinimo volų modeliams.