Valomosios JCC VibroCompact
Kompaktiška valomoji, pritaikoma bet kokiame sandėlyje.
Valomosios JCC VibroCompact
Pinti sietai – didelis aktyvus plotas, didelis našumas.
Valomosios JCC VibroCompact
Sietai nuvalomi pastoviai judančių guminių rutuliukų pagalba.
Valomosios JCC VibroCompact
Lengvai stebima ir reguliuojama galinga aspiracija nutraukia ir sunkiausias priemaišas.
Siųsti užklausą
Siųsti užklausą
Universalus valymo įrenginys JCC grūdų bei sėklų rūšiavimui, priemaišų atskyrimui
 
Paprastai naudojamas ką tik nukulto derliaus rūšiavimui ir valymui, priemaišos nuo pagrindinės produkto masės atskiriamos sietų ir oro srovės pagalba. Dėl skirtingų atskirų grūdų dydžių, pora sietų užtikrina didesniųjų atskyrimą nuo pagrindinės masės. Sietai nuvalomi guminių rutuliukų pagalba.
 
STANDARTINĖ ĮRANGA
 
Sietai (2 vnt.) – tankis pasirenkamas, atsižvelgiant į apdorojamo derliaus tipą; aspiracijos kanalas PAS
 
IŠVALO VISŲ RŪŠIŲ GRŪDUS IR SĖKLAS
 
Puikiai tinka pirminio ir antrinio valymo procesams, netgi dažnai keičiant apdorojamų grūdų rūšį. Paprasta konstrukcija ir didelis našumas itin vertinama mažų ūkių.
 
VALYMO PROCESAS
 
Standartinėms operacijoms atlikti, mašinoje sumontuota pora sietų, kurie užtikrina stambesnių ar smulkesnių grūdų atskyrimą, atsižvelgiant į tinklelio tankumą. Ventiliatorius ir cikloninis atskyrėjas yra pristatomi kaip papildoma įranga. Lengvosios dalelės yra surenkamos apatinėje atskyrėjo (separatoriaus) dalyje ir turi būti reguliariai išvalomos.
 
SAVYBĖS
 
 • Pinti sietai – didelis aktyvus plotas, sumažėja produkto pažeidimo rizika;
 • Sietai nuvalomi pastoviai judančių guminių rutuliukų pagalba;
 • Didelis našumas;
 • Kompaktiška konstrukcija;
 • Mažos energijos sąnaudos;
 • Lengvas mašinos išvalymas;
 • Paprastas ir greitas sietų keitimas;
 • Lengva pritaikyti patobulinimus.
Modelis
03 JCC 05 JCC 08 JCC
RODIKLIAI
Našumas (pirminis valymas) t/h 1,5 6 15
Našumas (pramoninis valymas) t/h 1 4 10
Našumas (aukštos kokybės valymas) t/h 0,5 2 5
Bendras sietų plotas m2 0,3 0,8 1,9
El.galia kW 0,36 0,70
Vibro varikliai vnt. 1 2
MATMENYS
Ilgis mm 1170 1530 1970
Plotis mm 720 920 1240
Aukštis mm 1 750 1 300 1 560
Svoris kg 140 220 350
PASIRENKAMA ĮRANGA
 • Valdymo blokas;
 • Ventiliatorius RVK (1,5 kW);
 • Rėmas ventiliatoriui;
 • Ciklonas ON;
 • Ciklono stovas, tvirtinimui prie sienos;
 • Stovas ciklonui;
 • Gaubtas ciklonui;
 • Jungiamieji vamzdžiai;
 • Elektrinis stabdis BB3;
 • Papildomi sietai;
 • Pastatymo rėmas;
 • Laikiklis maišui.
Valomosios JCC VibroCompact
 
JCC 08
 
JCC 05
 
JCC 03
 

K. Mikalauskas

"Gera valomoji, mūsų ūkiui jos našumo pilnai užtenka"
Grūdų valomoji KUT
„Gera valomoji, mūsų ūkiui jos našumo pilnai užtenka", - K. Mikalauskas
 
 
 

Griuvus kolūkiams, 1994 metais ūkininkas Kazys Mikalauskas pradėjo ūkininkauti Kelmės rajone.
 
„Viskas prasidėjo nuo vienos karvės ir traktoriaus T25. Tais metais kai pradėjau ūkininkauti su traktoriumi pasisėjau 3 ha miežių. Už gautus pinigus toliau pirkome žemes, pastatus ir po truputį plėtėmės.“
 
Ūkininkauti pradėjo nuo melžiamų karvių, bet dėl svyruojančių pieno kainų prieš aštuonerius metus jas pakeitė į mėsinių gyvulių auginimą, dirbo 400 ha laukų. Šiemet ūkis visiškai pakeitė savo kryptį. Daug investavo į žemes, kurias per metus laiko išplėtė iki 700 ha, atsisakė gyvulių ir iš fermų padarė grūdų sandėlius.
 
„Auginame viską kas auga, iš egzotinių auginame juodąjį ridiką, šiemet dar išbandome šakninio ridiko auginimą.“
 
Čekišką grūdų valomąją KUT 800 ūkininkas įsigijo prieš aštuonis metus. Čekų kompanija JK Machinery gerai žinoma tarptautinėje rinkoje. Gamina plataus spektro grūdų valomąsias, kurios tinka nuo smulkaus ir vidutinio ūkio iki didelio pajėgumo reikalaujančių ūkių. KUT 800 – tai kompaktiška valomoji, pritaikoma bet kokiame sandėlyje.
 
„Našumas labai priklauso kokio drėgnio grūdus valai. Mes valome 15-16 drėgmės grūdus. Tad jos našumas mus pilnai tenkina ir net viršija gamintojo nurodytą našumą. Nei viena valomoji nenusiurbia vabalų ir smulkių šiukšlių kaip šita. Ši valomoji idealiai nusiurbia smulkias šiukšles. Ir jos pilnai užtenka 400 ha grūdiniam ūkiui.
Aišku stengiamės pirmiausia apdoroti laukus, kad kuo mažiau reiktų valyti, vis tik tai papildomi kaštai.“
 
Paprasta valomosios KUT konstrukcija ir didelis našumas itin vertinama nedidelių ir vidutinių ūkių. Dažniausiai ji naudojama ką tik nukulto derliaus rūšiavimui ir valymui, priemaišos nuo pagrindinės masės atskiriamos sietų ir oro srovės pagalba. Dėl skirtingų atskirų grūdų dydžių, pora sietų užtikrina didesniųjų atskyrimą nuo pagrindinės masės, o sietai puikiai nuvalomi guminių rutuliukų pagalba.
Valomojoje naudojamos dvi poros, dviem aukštais sumontuotų, skirtingų sietų, išdėstytų paeiliui. Per sietus leidžiamas oro srautas, kuris reguliuojamas atskirai. O teisingas sietų ir oro kiekio parinkimas garantuoja idealų rūšiavimą.
 
„Šita valomoji nereikalauja jokios priežiūros. Du sietai, atsidarai išvalai ir viskas. Kai atvežė tą valomąją skeptiškai žiūrėjome, atrodo, kad tik rėmas yra, bet išbandžius nuomonė kardinaliai pasikeitė.
Drąsiai galiu rekomenduoti ją tokiam ūkiui kaip mūsų.“
 
 
Siekdami užtikrinti Jūsų perspektyvų ūkininkavimą, esame pasiruošę Jums padėti nuolat investuoti į žemės ūkio technikos atnaujinimą.
 
 
Galime pasiūlyti finansavimą itin palankiomis sąlygomis visiems, norintiems įsigyti žemės ūkio techniką, ypač, jei trūksta nuosavų lėšų, arba norint išsaugoti apyvartines lėšas.

Kreipkitės nedvejodami – mes visada Jums padėsime efektyviausiai išspręsti finansinius klausimus, parinkdami geriausią sprendimą. Išperkamosios nuomos dokumentus sutvarkysime vietoje ir Jums nereikės papildomai vykti į banką.

Išsimokėjimo sąlygos

    Perkant techniką
  Pradinė įmoka Nuo 5 proc.
  PVM grąžinimas Per pirmuosius 6 mėnesius
  Sutarties administravimo mokestis 0,5 proc. nuo turto kainos
  Palūkanos 2,3 proc. + 3 mėn. EURIBOR
  Lizingo terminas Nuo 6 iki 60 mėn.
  Įmokų grafikas Lankstus

 
Čekų kompanija JK Machinery, Ltd. gerai žinoma gamintoja tiek Čekijoje, tiek tarptautinėje rinkoje. Kompanija gamina įrenginius, skirtus žemės ūkiui, maisto pramonei, chemijos pramonei ir energetikos sektoriui.

Viena iš šios kompanijos veiklos sričių – vibracinių grūdų valomųjų gamyba tiek stambių, tiek ir smulkių grūdų bei sėklų valymui ir rūšiavimui. Gaminamų žemės ūkio kultūrų valymo įrenginių spektras tiks nuo smulkaus ir vidutinio ūkio iki didelio pajėgumo reikalaujančių stambių ūkių.

Patyrusi darbuotojų komanda pasiūlys geriausius sprendimus kliento projektų įgyvendinimui, atsižvelgiant net ir pačius individualiausius poreikius.

Taip pat siūlome