Diskinis skutiklis SOFTER 5 PS
Išsinuomokite Jūsų ūkio darbams atlikti!
Diskinis skutiklis SOFTER 5 PS
Išsinuomokite Jūsų ūkio darbams atlikti!
Diskinis skutiklis SOFTER 5 PS
Išsinuomokite Jūsų ūkio darbams atlikti!
Diskinis skutiklis SOFTER 5 PS
Atvežame į bet kurią Lietuvos vietą
Diskinis skutiklis SOFTER 5 PS
Atvežame į bet kurią Lietuvos vietą
Siųsti užklausą
Siųsti užklausą
SOFTER – pakabinami ir prikabinami  diskiniai skutikliai sekliam ražienų įdirbimui
 
Purenimas iki 12 cm gylio su pilno ploto skutimu ir maišymu
 
1. Pilno ploto skutimo zona. Dviguba agresyvios geometrijos diskų sekcija  užtikrina nepriekaištingą skutimą pilnu plotu  4 - 12 cm gylyje su intensyviu augalinių liekanų maišymu. Diskų sekcija taip pat gerai paskirsto augalų liekanas visame dirbimo plote.
 
2. Grumstų trupinimo ir dirvos tankinimo zona. Optimalus dirvožemio sutankinimas užtikrina gerą vandens įsiskverbimą ir dirvos drėgmės išlaikymą.
 
Didelis našumas ir aukšta darbo kokybė
  • Didelis darbinis greitis – iki 15 km/h.
  • Karpyti diskai lengvai įsiskverbia į dirvą ir intensyviai maišo.
  • Diskų kampas, didelė spaudimo jėga kiekvienam diskui, užtikrina bekompromisį  įsiskverbimą net į patį sunkiausią dirvožemį ar perdžiūvusią dirvą ir puikų įdirbamo dirvožemio skutimą.
  • Aukštos kokybės guminės movos optimaliam diskų darbiniam kampui palaikyti.
  • Tikslus gylio palaikymas su optimaliu dirvos tankinimu.


 
Modelis
5 PS SOFTER
TECHNINIAI DUOMENYS
Darbinis plotis mm 5 080
Transportavimo plotis mm 3 000
Bendras ilgis mm 6 675
Našumas ha/val. 5 - 7,5
Darbinis gylis cm 3,5 - 12
Galios poreikis AG 175 - 255
Svoris kg 4 350
Siekdami užtikrinti Jūsų perspektyvų ūkininkavimą, esame pasiruošę Jums padėti nuolat investuoti į žemės ūkio technikos atnaujinimą.
 
 
Galime pasiūlyti finansavimą itin palankiomis sąlygomis visiems, norintiems įsigyti žemės ūkio techniką, ypač, jei trūksta nuosavų lėšų, arba norint išsaugoti apyvartines lėšas.

Kreipkitės nedvejodami – mes visada Jums padėsime efektyviausiai išspręsti finansinius klausimus, parinkdami geriausią sprendimą. Išperkamosios nuomos dokumentus sutvarkysime vietoje ir Jums nereikės papildomai vykti į banką.

Išsimokėjimo sąlygos

    Perkant techniką
  Pradinė įmoka Nuo 5 proc.
  PVM grąžinimas Per pirmuosius 6 mėnesius
  Sutarties administravimo mokestis 0,5 proc. nuo turto kainos
  Palūkanos 2,3 proc. + 3 mėn. EURIBOR
  Lizingo terminas Nuo 6 iki 60 mėn.
  Įmokų grafikas Lankstus

 
FARMET - stambiausias žemės ūkio technikos, skirtos žemės įdirbimui ir sėjai, gamintojas Čekijoje. Kompanija, įkurta 1992 m., sparčiai auga ir daug dėmesio bei investicijų skiria naujų technologijų kūrimui.
FARMET gaminami žemės ūkio agregatai turi atitikti griežčiausius darbo kokybės, patikimumo ir patvarumo standartus. Visai šio gamintojo technikai suteikiama 24 mėnesių garantija.

Gaminiai ir technologijos kuriamos artimai bendradarbiaujant su klientais, tyrimų institutais ir universitetais. FARMET gaminiai pasižymi unikaliais technologiniais sprendimais, kai kurie jų patentuoti. Įmonė siekia ne tik gerinti gaminių kokybę ir kurti papildomą vertę, bet taip pat gerinti gamybos technologijas, produktyvumą, tobulėti darbo saugos ir aplinkosaugos srityse.

FARMET prekinis ženklas orientuotas į aukštos kokybės gaminius ir aukštą vertę. Stambios investicijos į modernų gamybos valdymą užtikrina tolimesnį kokybės gerinimą ir našesnę gamybą. Tikslas yra didinti gaminių pridėtinę vertę ir stiprinti jų konkurencingumą visose rinkose.