Petras Pošiūnas

Petras Pošiūnas

Švenčionių rajonas

„Ovlac plūgus pasirinkome dėl patvarumo. Tai puikus kainos ir kokybės santykis.“

Pošiūnų ūkis įsikūręs Modiūnų k., Švenčionių r. sav., bet dirbamų žemių plotai siekia net iki pat Nemenčinės. Ūkininkauti pradėję vieni pirmųjų lietuvoje, daugiau nei prieš du dešimtmečius, šiuo metu dirba ūkininkų komandoje ir kartu valdo daugiau nei 3000 ha ekologinės augalininkystės ūkį.

„Prieš trejus metus ieškojome naujo plūgo, apžiūrėjome pas vieną ūkininką, pas kitą, Ovlac plūgus geru žodžiu paminėjo, įsitikinau pats, kad tikrai neblogai pagamintas ir nusprendėme išbandyti“,- pasakojo Petras Pošiūnas.

Praėjus porai metų po pirmojo Ovlac plūgo įsigijimo, nusprendė savo technikos asortimentą papildyti to paties gamintojo plūgais ir įsigijo dvejus pusiau prikabinamus Ovlac plūgus SSH-6-100 su hidrauline apsauga.

„Ovlac plūgus pasirinkome dėl patvarumo, jie tikrai patikimesni už kitus. Tai puikus kainos ir kokybės santykis“, – sakė P. Pošiūnas.“

Sūnus Darius džiaugėsi, kad didžiausias privalumas – galimybė pasireguliuoti slėgį pagal darbo sąlygas, taip pat atstumai tarp verstuvių didesni, dėl to plūgas nesikemša, dėl Ovlac rėmo konstrukcijos patogiau manevruoti galulaukėse.

„Džiugu, kad gamykla visada reaguoja į pageidavimus ir pastabas, tai tikrai rimtas ir patikimas gamintojas“,- džiaugėsi ūkininkas.

Technikos nuotrauka

Ovlac plūgas su hidrauline apsauga

Ūkininkas įsigijo