Mindaugas Žalis

Mindaugas Žalis

Lazdijų Rajonas

„Vokiška kokybė – tai lėmė mano pasirinkimą.“

Mindaugo Žalio nedidelis pienininkystės ūkis įsikūręs labai gražioje vietoje Barčių k., Lazdijų r. sav. Šiuo metu ūkininkas turi 60 karvių bandą, iš kurių 35 melžiamos. Rūpindamasis ūkio gerove nusprendė įsigyti pašarų maišytuvą dalytuvą, taip palengvindamas tiek savo darbą, tiek pagerindamas karvių pašaro kokybę.

Ilgai nesirinkęs Mindaugas nusprendė įsigyti Strautmann pašarų maišytuvą dalytuvą Verti-Mix 951.

„Neslėpsiu, pasirinkimą lėmė vokiška kokybė“,- sako Mindaugas Žalis.

Iki šiol ūkininkas šerdavo rankiniu būdu, tad dabar džiaugiasi, kad karvės nebepriėda ko nori, o gauna kokybišką ir visavertį pašarą.

„Pašarą maišome kas antrą dieną ir tikrai esame patenkinti jo kokybe. Į dalytuvą telpa 2 ritiniai ir labai džiaugiuosi pasirinkęs būtent tokios talpos dalytuvą, ypač galvojant apie ateitį. Tikrai greitai smulkina, puikiai maišo ir taupo mūsų laiką“,- pasakojo ūkininkas.
Pašarų laikymas ūkyje yra ne vienoje vietoje, bet su dalytuvu ir dviem Zetor traktoriais ūkininkas greitai pasikrauna pašarus, tuo pačiu juos maišydamas. Maišymo sraigtas „Vario“ itin greitai ir tolygiai sumaišo pašarą – tai efektyvus ūkio kaštų mažinimas. Augant bandai, maišytuvas gali būti padidintas uždedant paaukštinimus.

Mindaugas su kitais ūkininkais buvo nuvykęs į Vokietijoje įsikūrusią Strautmann gamyklą, kur įsitikimo savo teisingu pasirinkimu. STRAUTMANN gyvuoja jau daugiau nei 85 metus, ilgametė patirtis ir pritaikytos naujausios technologijos neleidžia abejoti šio gamintojo kokybe.

Video iš darbų ūkyje

Ūkininkas įsigijo