Patikimi ir aukštos klasės Farmet gamintojo diskiniai ir noraginiai skutikai. Turime įvairaus darbinio pločio tiek pakabinamų, tiek prikabinamų modelių. Kaip ir visai Farmet technikai, šiems skutikams suteikiame 24 mėnesių garantiją!

Diskiniai skutikai

Noraginiai skutikai

Dažniausiai užduodami klausimai

Dalinamės atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus dėl padargų nuomos paslaugos.

Skutikai – itin geromis kainomis

Patikimi prikabinami ir pakabinami skutikai įvairių tipų ūkiams! Galime pasiūlyti iki 12.5 metrų darbinio pločio modelių, kurie gali atitikti ir itin didelio ūkio poreikius.

Visą naują žemės ūkio techniką darbui pristatome su mūsų transportu, taip pat apmokome dirbti apmokyti dirbti ir užtikriname pilną garantinį aptarnavimą.

Mūsų parduodami Farmet lėkštiniai skutikai sukurti darbui sekliame gylyje, su populiariuoju Softer skutiku galima dirbti iki 12 cm, o su Diskomat galimas dirbimo gylis iki 18 centimetrų.

Populiarieji Softer skutikai turi dvigubą agresyvios geometrijos diskų sekciją, kuri užtikrina nepriekaištingą skutimą pilnu plotu 4 – 12 cm gylyje su intensyviu augalinių liekanų maišymu. Lėkštės taip pat gerai paskirsto augalų liekanas visame dirbimo plote. Komplektuojantis šį padargą galima rinktis norimą grumstų trupinimo volą.

Lėkštinis skutikas Diskomat išsiskiria tuo, jog tarp kiekvienos diskų eilės yra deflektorius, į kurį atsitrenkia skriejantys grumstai. Taip dar labiau trupinami įvairūs grumstai ir lauko dirbimas išlieka tolygus.

Mūsų parduodami Farmet noraginiai skutikai gali dirbti iki 35 cm gylyje. Dirbant tokiame gylyje reikalingas galingas traktorius, ypač jei pasirenkamas didesnis darbinis plotis bei laukai yra kalvoti.

Populiarieji mūsų parduodami noraginiai skutikai yra Triolent modeliai, kurie gali būti ne tik pakabinami, bet ir prikabinami. Populiarieji modeliai nuo 3 iki 8 metrų darbinio pločio su trimis noragų eilėmis. Užtikrinamas pilno ploto skutimas su intensyviu maišymu.

Jei norite išbandyti skutiką savo ūkyje, galime pasiūlyti Jums žemės dirbimo technikos nuomos paslaugą, kai norimą padargą pristatysime į Jūsų ūkį ir galėsite dirbti tiek, kiek reikės. Galima nuoma parai, savaitei ar kitam laikotarpiui. Įmonės serviso komanda dirba visoje Lietuvoje, todėl tiek nauja, tiek išnuomoti skutikai sklandžiai dirbs visą parą.