Maksvytis

Tomas Maksvytis

Vilkaviškio rajonas

„Kas turi problemų dirvos sunkumu tai nepakeičiamas agregatas.“

Vilkaviškio rajone įsikūrusiam Maksvyčių šeimos ūkiui jau 19 metų. Į ūkininkavimą įsitraukus visa šeima – tėvas, sūnus ir dukra, šiuo metu turi daugiau nei 1700 ha, kuriuose augina: kviečius, ankštines kultūras bei cukrinius runkelius.

Norint turėti gerą derlių labai svarbu kokybiškas dirvos paruošimas sėjai. Ūkininkas Tomas Maksvytis šiems darbams pasirinko čekų gamintojo Farmet žemės dirbimo agregatą Kompaktomat.

Laiko patikrintas ir ūkininkų itin vertinamas Kompaktomat germinatorius sukurtas paruošti dirvą sėjai po arimo. Sėjimui dirva paruošiama vienu važiavimu.

„Tinkamas kainos ir kokybės santykis, žemę dirba gražiai, kaina protinga“ , – džiaugėsi T. Maksvytis.

Aukštos kokybės itin tvirtos medžiagos kartu su eXtra STEEL technologija užtikrina ilgą naudojimo laiką net ir dirbant pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis.

„Pas mus mišrūs laukai, nuo priesmėlio iki molio, dažnai su problemomis nesusiduriame, bet pas ką sunki žemė, aš manau, kad be jo ūkininkauti būtų sudėtinga. Kompaktomatas puikiai lygina dirvos paviršių, trupina grumstus.“ – sakė ūkininkas.

Kompaktomat turi minimalų kiekį reguliuojamų ir tepamų vietų, todėl jo priežiūra yra nesudėtinga. Dėl plataus darbinio pločio pasirinkimo, Kompaktomat tinka tiek smulkesniems ūkiams, tiek stambiems ūkiams.

„Kas turi problemų dirvos sunkumu tai nepakeičiamas agregatas.“ – rekomendavo T. Maksvytis.

Technikos nuotrauka

Kompaktomat K800

Ūkininkas įsigijo