Julijus Characidis

Julijus Charačidis

Švenčionių rajonas

„Tai geras ir itin tvirtas kultivatorius, puikiai tinkantis mūsų sunkioms žemėms.“

Švenčionių rajone, Svirkų kaime ūkininkaujantis Julijus Charačidis kartu su sūnumi Pauliumi turi 300 ha ekologinį ūkį. Augina įprastines kultūras: kviečius, žirnius, grikius ir avižas.

„Be kultivatoriaus ekologinis ūkis neįsivaizduojamas“, – teigia Julijus.

Ūkininkas džiaugiasi padaręs teisingą sprendimą ir išsirinkęs 8 metrų pločio kultivatorių Multiva Optima T800. Tai populiariausias modelis tarp Lietuvos ūkininkų. Turintis didelius šachmatiškai išdėstytus ratus, užtikrinančius didelį pravažumą. Ūkininkas jų nauda įsitikino ne kartą.
Vienas iš svarbiausių kultivatoriaus privalumų itin geras įsiskverbimas į dirvožemį. Šiame ūkininko pasirinktame modelyje kultivatoriaus dantys paskirstyti ant septynių ašių. Šio krašto žemės sunkios, bet Multiva puikiai sutrupina grumstus.

„Šio kultivatoriaus dantys ypač stori ir patvarūs“ , – džiaugėsi J. Charačidis.

Naujos kartos dantų geometrija užtikrina, kad darbo metu dantys beveik nepakiltų nuo nustatyto kultivavimo gylio. Optimali kultivatorių dantų geometrija sudaro lygias sėklų guoliavietes, pažangi ardelinio volo ir lyginimo sekcijos technologija užtikrina reikiamą dirvožemio trupinimą. Sudaroma gera grumstelių struktūra bei tinkamas jų pasiskirstymas.

„Aš tikrai patenkintas šiuo pasirinkimu. Tai geras ir itin tvirtas kultivatorius, puikiai tinkantis mūsų sunkioms žemėms“ – rekomendavo J. Charačidis.

Ūkininko rekomendacijomis pasitikėjo ir aplinkiniai ūkiai. Šiuo metu Švenčionių rajone žemes dirba net penki Multiva kultivatoriai. Tai patikimas ir tvirtas kultivatorius, pateisinantis ūkininkų lūkesčius.

Technikos nuotrauka

Multiva Optima Kultivatorius

Ūkininkas įsigijo