Eimutis Savickas

Eimutis Savickas

Rokiškio rajonas

„Džiovina labai greitai ir ekonomiškai. Drąsiai rekomenduoju!”

Ūkininkas Eimutis Savickas, kaip jis pats sako, pradėjo ūkininkauti visai netikėtai ir neplanuotai.
2004 m. pasinaudojus ES parama su šeima iš Vilniaus persikėlė į Rokiškio rajoną ir pradėjo nuo ekologinio vaistažolių ūkio – medetkos, valerijonai ir pan. Vėliau išbandė prieskoninių žolelių auginimą, kas pačiam labiausiai patiko, bet galiausiai apsistojo ties javų auginimu.

„Kai ūkis ekologinis – kuliame vėliausiai, aišku su žolėmis, tad mūsų grūdai visada drėgni.“ – sakė ūkininkas.

Anksčiau nukultus grūdus išdžiovinti veždavo į aplinkinius ūkius, bet prieš metus įsigijo 9 tonų talpos mobilią grūdų džiovyklą Esma. Tai ypač palengvino ūkio darbus.

„Šiuo metu dirbu 100 ha. Mano ūkis šimtu procentų ekologinis. Auginu daugiausia pupas, belukštes avižas ir grikius. Su grūdų džiovykla džiovinu viską ir esu ja labai patenkintas, geras daiktas, o šiemet sakyčiau net ir būtinas ūkyje. Ji ir pravalo šiek tiek grūdus.“ – pasakojo E. Savickas.

Mobili džiovykla geriausias sprendimas mažam ir vidutiniam ūkiui. Tai naudingas ir paprastas agregatas. Ją lengva transportuoti, paprasta valdyti, greitai užkraunamas bunkeris. Džiovyklos patikimumą užtikrina didesnė nei 20 metų Esma gamintojo patirtis. Džiovyklai galios perdavimas galimas nuo traktoriaus darbinio veleno, elektros variklio arba universalus.

„Džiovina labai greitai ir ekonomiškai. Drąsiai rekomenduoju!”, – džiaugėsi Eimutis Savickas.

Technikos nuotrauka

Grudu dziovykla ESMA

Ūkininkas įsigijo