Pneumatinė sėjamoji FALCON 6 PRO FERT+
Išsinuomokite Jūsų ūkio darbams atlikti!
Pneumatinė sėjamoji FALCON 6 PRO FERT+
Išsinuomokite Jūsų ūkio darbams atlikti!
Pneumatinė sėjamoji FALCON 6 PRO FERT+
Išsinuomokite Jūsų ūkio darbams atlikti!
Siųsti užklausą
Siųsti užklausą
Prikabinamos modulinės pneumatinės sėjamosios Falcon PRO - nuo 3 iki 8 m darbinio pločio
 
Priešsėjinis įdirbimas ir sėja vienu važiavimu
 
 
 
Falcon PRO: diskinė dirvos įdirbimo sekcija per visą sėjos plotį
1. Pirminio dirvos lyginimo zona. Tiksliai išlygintas dirvos paviršius leidžia tolygiai sutvirtinti ir išpurenti sėklų guoliavietę.
2. Dirvožemio paruošimo zona. Dirva gali būti įdirbama įvairiomis žemės įdirbimo sekcijomis – per visą sėjos plotį arba zonomis iki 20 cm gylio. Pirminis įdirbimas praturtina dirvą oru, ją lygina ir optimaliai purena. Taip pat paskleidžia augalų likučius.
3. Trąšų įterpimo zona. Granuliuotos trąšos būsimų augalų šaknų zonoje įterpiamos į kiekvieną eilutę arba tarp dviejų eilučių. Trąšų įterpimo gylis gali būti 6 – 20 cm, priklausomai nuo pasirinktos sekcijos.
4. Dirvos sutankinimo ir gilaus dirvožemio kapiliarumo atstatymo zona. Geras sutankinimas užtikrina efektyvų vandens patekimą į dirvos paviršių net ir sausomis sąlygomis.
5. Dirvos lyginimo ir augalinių liekanų paskleidimo prieš sėjimą zona. Aketėlės efektyviai lygina dirvos paviršių ir nuvalo augalų likučius nuo eilutės.
6. Sėklų guoliavietės formavimo ir sėklos padėjimo zona. Dvidiskiai išsėjimo noragėliai efektyviai sufomuoja guoliavietę (V-formos griovelis) ir preciziškai padeda sėklą nustatytame gylyje. Išsėjimo noragėliai pasižymi didele spaudimo jėga, todėl jiems gali būti perkelta iki 70% mašinos svorio. Sutankinta sėklų guoliavietė ir V formos griovelis  užtikrina puikų sėklos kontaktą su drėgnu dirvožemiu.
7. Šoninio sėklų užspaudimo zona. Kopijuojantis ratukas suspaudžia V formos griovelį su sėkla, taip sėkla su dirvožemiu susispaudžia šonu. Žemė virš sėklos lieka puri, ir tai ženkliai pagerina sėklų sudygimą.
8. Sėklų uždengimo ir dirvos lyginimo zona. Integruotos aketėlės užtikrina puikų sėklų uždengimą ir precizišką dirvos paviršiaus lyginimą.
 
Modulinė Falcon PRO sėjamosios sistema leidžia sėti įvairiomis sąlygomis ir visomis sėjimo technologijomis. Ypatingai taikant minimalią sėjos technologiją, sėjant į neparuoštą dirvą, įterpiant trąšas. Taikant tradicinę sėjos technologiją, kai sėjama jau į paruoštą dirvą, sėjamoji pasižymi dideliu darbiniu greičiu, puikiu stabilumu ir manevringumu.
 
Visos sėjos funkcijos vienu važiavimu - dirvos įdirbimas, trąšų įterpimas ir sėja
 
Sėjamosios koncepcija pagrįsta visų darbinių sekcijų pasirinkimu ir kombinacija bei galimybe jas pakeisti. Tarp įdirbimo ir sėjos sekcijų esanti integruota tranpsortavimo ašis su šachmatiškai išdėstytais ratais puikiai atlieka tankinimo funkciją. Sėjos pagrindas prieš kiekvieną sėjimo diską yra optimaliai sutankinamas. Ratai atsparūs pažeidimams.
 
Vienu važiavimu sėjamąja galima pasėti 2 augalų kultūras, įterpiant trašas
 
Falcon PRO labai kompaktiška, mažo svorio sėjamoji, pasižyminti mažu pasipriešinimu, su valdymo ir kontrolės sistema. Sėjamąją galite rinktis bazinės komlektacijos be trąšų įterpimo ar su galimybe sėti dvi augalų kultūras (individulus sėklų dozavimas ir sėklos įterpimo gylis) su trašų įterpimu.
 
Aukšta kokybė ir našus darbas
 
  • didelis darbinis greitis - iki 20 km/h
  • mažas svoris ir dideli ratai lemia mažą pasipriešinimą
  • didelė sėkladėžės talpa leidžia pasėti didelį plotą nepildant sėjamosios
  • kompaktiška ir trumpa sėjamosios konstrukcija leidžia greitai apsisukti galulaukėse
  • tikslus gylio palaikymas optimaliai sutankinant dirvą
  • puikus paviršiaus lyginimas ir tankinimas prieš sėjimo sekciją
 
Sekcijų valdymas
 
Modelis
6 PRO FERT+ FALCON
TECHNINIAI DUOMENYS
Darbinis plotis mm 6 000
Transportavimo plotis mm 3 000
Bendras ilgis mm 9 000
Darbinis gylis mm 0 - 100
Bunkerio talpa (trąšų/sėklų santykis 40:60 %). l 6 000
Užpylimo aukštis mm 2 650
Darbinis greitis km/val. 10 - 20
Diskinių noragėlių įspaudimo jėga kg 50 - 115
Masė kg 8 000─9 860
Galios poreikis, nuo AG 220
Siekdami užtikrinti Jūsų perspektyvų ūkininkavimą, esame pasiruošę Jums padėti nuolat investuoti į žemės ūkio technikos atnaujinimą.
 
 
Galime pasiūlyti finansavimą itin palankiomis sąlygomis visiems, norintiems įsigyti žemės ūkio techniką, ypač, jei trūksta nuosavų lėšų, arba norint išsaugoti apyvartines lėšas.

Kreipkitės nedvejodami – mes visada Jums padėsime efektyviausiai išspręsti finansinius klausimus, parinkdami geriausią sprendimą. Išperkamosios nuomos dokumentus sutvarkysime vietoje ir Jums nereikės papildomai vykti į banką.

Išsimokėjimo sąlygos

    Perkant techniką
  Pradinė įmoka Nuo 5 proc.
  PVM grąžinimas Per pirmuosius 6 mėnesius
  Sutarties administravimo mokestis 0,5 proc. nuo turto kainos
  Palūkanos 2,3 proc. + 3 mėn. EURIBOR
  Lizingo terminas Nuo 6 iki 60 mėn.
  Įmokų grafikas Lankstus

 
FARMET - stambiausias žemės ūkio technikos, skirtos žemės įdirbimui ir sėjai, gamintojas Čekijoje. Kompanija, įkurta 1992 m., sparčiai auga ir daug dėmesio bei investicijų skiria naujų technologijų kūrimui.
FARMET gaminami žemės ūkio agregatai turi atitikti griežčiausius darbo kokybės, patikimumo ir patvarumo standartus. Visai šio gamintojo technikai suteikiama 24 mėnesių garantija.

Gaminiai ir technologijos kuriamos artimai bendradarbiaujant su klientais, tyrimų institutais ir universitetais. FARMET gaminiai pasižymi unikaliais technologiniais sprendimais, kai kurie jų patentuoti. Įmonė siekia ne tik gerinti gaminių kokybę ir kurti papildomą vertę, bet taip pat gerinti gamybos technologijas, produktyvumą, tobulėti darbo saugos ir aplinkosaugos srityse.

FARMET prekinis ženklas orientuotas į aukštos kokybės gaminius ir aukštą vertę. Stambios investicijos į modernų gamybos valdymą užtikrina tolimesnį kokybės gerinimą ir našesnę gamybą. Tikslas yra didinti gaminių pridėtinę vertę ir stiprinti jų konkurencingumą visose rinkose.