Pneumatinė sėjamoji FALCON 4 COMPACT
Išsinuomokite Jūsų ūkio darbams atlikti!
Pneumatinė sėjamoji FALCON 4 COMPACT
Atvežame į bet kurią Lietuvos vietą
Pneumatinė sėjamoji FALCON 4 COMPACT
Išsinuomokite Jūsų ūkio darbams atlikti!
Pneumatinė sėjamoji FALCON 4 COMPACT
Išsinuomokite Jūsų ūkio darbams atlikti!
Siųsti užklausą
Siųsti užklausą
Prikabinamos kompaktiškos 3 ir 4 m darbinio pločio sėjamosios Falcon COMPACT
 
Priešsėjinis įdirbimas ir sėja vienu važiavimu
 
 
1. Pirminio dirvos lyginimo zona. Tiksliai išlygintas dirvos paviršius leidžia tolygiai sutvirtinti ir išpurenti sėklų guoliavietę.
2. Dirvožemio paruošimo zona. Dirva gali būti įdirbama įvairiomis žemės įdirbimo sekcijomis – per visą sėjos plotį arba zonomis iki 20 cm gylio. Pirminis įdirbimas praturtina dirvą oru, ją lygina ir optimaliai purena. Taip pat paskleidžia augalų likučius.
3. Dirvos sutankinimo ir gilaus dirvožemio kapiliarumo atstatymo zona. Geras sutankinimas užtikrina efektyvų vandens patekimą į dirvos paviršių net ir sausomis sąlygomis.
4. Sėklų guoliavietės formavimo ir sėklos padėjimo zona. Dvidiskiai išsėjimo noragėliai efektyviai sufomuoja guoliavietę (V-formos griovelis) ir preciziškai padeda sėklą nustatytame gylyjeIšsėjimo noragėliai pasižymi didele spaudimo jėga, todėl jiems gali būti perkelta iki 70% mašinos svorio. Sutankinta sėklų guoliavietė ir V formos griovelisužtikrina puikų sėklos kontaktą su drėgnu dirvožemiu.
5. Šoninio sėklų užspaudimo zona. Kopijuojantis ratukas suspaudžia V formos griovelį su sėkla, taip sėkla su dirvožemiu susispaudžia šonu. Žemė virš sėklos lieka puri, ir tai ženkliai pagerina sėklų sudygimą.
6. Sėklų uždengimo ir dirvos lyginimo zona. Integruotos aketėlės užtikrina puikų sėklų uždengimą ir precizišką dirvos paviršiaus lyginimą.
 
 
Aukšta kokybė ir našus darbas
  • Nedidelis svoris lemia mažą pasipriešinimą
  • Didelė sėkladėžės talpa leidžia pasėti didelį plotą nepildant sėjamosios
  • Kompaktiška ir trumpa sėjamosios konstrukcija leidžia greitai apsisukti galulaukėse
  • Tikslus gylio palaikymas optimaliai sutankinant dirvą
  • Puikus paviršiaus lyginimas ir tankinimas prieš kiekvieną sėjimo diską

 

 
Modelis
4 COMPACT FALCON
TECHNINIAI DUOMENYS
Darbinis plotis mm 4 000
Transportavimo plotis mm 4 000
Bendras ilgis mm 7 000
Darbinis gylis mm 0 - 100 0 -100
Sėklų bunkerio talpa l 3 000
Pakrovimo aukštis mm 2 600
Bunkerio užpildymo angų matmenys mm 520 x 1920
Sėjimo diskai vnt. 26
Atstumas tarp eilučių mm 150
Sėjos diskų įspaudimo jėga kg 50–120
Diskų skaičius vnt. 31
Sėjimo diskų skersmuo mm 355
Našumas ha/val. 4 - 6
Darbinis greitis km/val. 10 - 20
Ratų dydis - transporto 7,5 * 16
Hidraulinio ventiliatoriaus tepalo srautas l/min. 30 - 40
Mašinos valdymo tepalo srautas l/min. 30
Elektros dalies reikalavimai 12 V DC / 25 A
Prikabinimas TPH kat. 2 ir 3
Svoris kg 4 400
Galios poreikis kW/AG 103/140
Siekdami užtikrinti Jūsų perspektyvų ūkininkavimą, esame pasiruošę Jums padėti nuolat investuoti į žemės ūkio technikos atnaujinimą.
 
 
Galime pasiūlyti finansavimą itin palankiomis sąlygomis visiems, norintiems įsigyti žemės ūkio techniką, ypač, jei trūksta nuosavų lėšų, arba norint išsaugoti apyvartines lėšas.

Kreipkitės nedvejodami – mes visada Jums padėsime efektyviausiai išspręsti finansinius klausimus, parinkdami geriausią sprendimą. Išperkamosios nuomos dokumentus sutvarkysime vietoje ir Jums nereikės papildomai vykti į banką.

Išsimokėjimo sąlygos

    Perkant techniką
  Pradinė įmoka Nuo 5 proc.
  PVM grąžinimas Per pirmuosius 6 mėnesius
  Sutarties administravimo mokestis 0,5 proc. nuo turto kainos
  Palūkanos 2,3 proc. + 3 mėn. EURIBOR
  Lizingo terminas Nuo 6 iki 60 mėn.
  Įmokų grafikas Lankstus

 
FARMET - stambiausias žemės ūkio technikos, skirtos žemės įdirbimui ir sėjai, gamintojas Čekijoje. Kompanija, įkurta 1992 m., sparčiai auga ir daug dėmesio bei investicijų skiria naujų technologijų kūrimui.
FARMET gaminami žemės ūkio agregatai turi atitikti griežčiausius darbo kokybės, patikimumo ir patvarumo standartus. Visai šio gamintojo technikai suteikiama 24 mėnesių garantija.

Gaminiai ir technologijos kuriamos artimai bendradarbiaujant su klientais, tyrimų institutais ir universitetais. FARMET gaminiai pasižymi unikaliais technologiniais sprendimais, kai kurie jų patentuoti. Įmonė siekia ne tik gerinti gaminių kokybę ir kurti papildomą vertę, bet taip pat gerinti gamybos technologijas, produktyvumą, tobulėti darbo saugos ir aplinkosaugos srityse.

FARMET prekinis ženklas orientuotas į aukštos kokybės gaminius ir aukštą vertę. Stambios investicijos į modernų gamybos valdymą užtikrina tolimesnį kokybės gerinimą ir našesnę gamybą. Tikslas yra didinti gaminių pridėtinę vertę ir stiprinti jų konkurencingumą visose rinkose.