Giluminis purentuvas DIGGER 3 N
Išsinuomokite Jūsų ūkio darbams atlikti!
Giluminis purentuvas DIGGER 3 N
Atvežame į bet kurią Lietuvos vietą
Giluminis purentuvas DIGGER 3 N
Išsinuomokite Jūsų ūkio darbams atlikti!
Giluminis purentuvas DIGGER 3 N
Išsinuomokite Jūsų ūkio darbams atlikti!
Giluminis purentuvas DIGGER 3 N
Išsinuomokite Jūsų ūkio darbams atlikti!
Siųsti užklausą
Siųsti užklausą
Digger - alternatyva arimui, pasiekiant didesnį našumą mažesnėmis sąnaudomis
 
Dirvos purenimas iki 50 cm gylio su intensyviu maišymu
 
1. Gilaus dirvos purenimo zona ir augalinių liekanų maišymas. Purenimo gylis 30 – 50 cm. Ypatinga noragų forma lemia labai mažą pasipriešinimą ir lengvą  įsiskverbimą į suspaustą dirvožemį. Noragai išdėstyti dviem eilėmis. Sudėtingomis sąlygomis, pasipriešinimo sumažinimui galima dirbti pakėlus vieną noragų eilę.

2. Paviršiaus lyginimo zona. Lyginamieji diskai tai pat pagerina augalinių liekanų įterpimą.
 
3. Grumstų trupinimo ir dirvos sutankinimo zona. Optimalus dirvožemio sutankinimas užtikrina gerą vandens įsiskverbimą į dirvą bei drėgmės išlaikymą.
 
Didelis našumas
  • Nauja noragų forma lemia labai mažą pasipriešinimą ir leidžia dirbti iki 12 km/h greičiu.
  • Noragai lengvai įsiskverbia į dirvožemį, dirva įdirbama neiškeliant į viršų ir nesumaišant apatinių biologiškai neaktyvių sluoksnių.
  • Galima dirbti pakėlus vieną noragų eilę.
  • Dvi eilės noragų užtikrina labai gerą stabilumą ir itin tikslų darbinio gylio palaikymą, kopijuojantys ratai nereikalingi. Didelė rėmo prošvaisa – 750 mm užtikrina puikų pralaidumą.
 
 
 
 

 
Modelis
3 N DIGGER
TECHINIAI DUOMENYS
Darbinis plotis mm 2 900
Transportavimo plotis mm 2 990
Bendras ilgis mm 3 520 - 4 000
Darbinis gylis cm 25 - 50
Našumas ha/val. 2,4 - 3,6
Galios poreikis AG 240 - 360
Svoris kg 2 200 - 2 800
Siekdami užtikrinti Jūsų perspektyvų ūkininkavimą, esame pasiruošę Jums padėti nuolat investuoti į žemės ūkio technikos atnaujinimą.
 
 
Galime pasiūlyti finansavimą itin palankiomis sąlygomis visiems, norintiems įsigyti žemės ūkio techniką, ypač, jei trūksta nuosavų lėšų, arba norint išsaugoti apyvartines lėšas.

Kreipkitės nedvejodami – mes visada Jums padėsime efektyviausiai išspręsti finansinius klausimus, parinkdami geriausią sprendimą. Išperkamosios nuomos dokumentus sutvarkysime vietoje ir Jums nereikės papildomai vykti į banką.

Išsimokėjimo sąlygos

    Perkant techniką
  Pradinė įmoka Nuo 5 proc.
  PVM grąžinimas Per pirmuosius 6 mėnesius
  Sutarties administravimo mokestis 0,5 proc. nuo turto kainos
  Palūkanos 2,3 proc. + 3 mėn. EURIBOR
  Lizingo terminas Nuo 6 iki 60 mėn.
  Įmokų grafikas Lankstus

 
FARMET - stambiausias žemės ūkio technikos, skirtos žemės įdirbimui ir sėjai, gamintojas Čekijoje. Kompanija, įkurta 1992 m., sparčiai auga ir daug dėmesio bei investicijų skiria naujų technologijų kūrimui.
FARMET gaminami žemės ūkio agregatai turi atitikti griežčiausius darbo kokybės, patikimumo ir patvarumo standartus. Visai šio gamintojo technikai suteikiama 24 mėnesių garantija.

Gaminiai ir technologijos kuriamos artimai bendradarbiaujant su klientais, tyrimų institutais ir universitetais. FARMET gaminiai pasižymi unikaliais technologiniais sprendimais, kai kurie jų patentuoti. Įmonė siekia ne tik gerinti gaminių kokybę ir kurti papildomą vertę, bet taip pat gerinti gamybos technologijas, produktyvumą, tobulėti darbo saugos ir aplinkosaugos srityse.

FARMET prekinis ženklas orientuotas į aukštos kokybės gaminius ir aukštą vertę. Stambios investicijos į modernų gamybos valdymą užtikrina tolimesnį kokybės gerinimą ir našesnę gamybą. Tikslas yra didinti gaminių pridėtinę vertę ir stiprinti jų konkurencingumą visose rinkose.