1. Pradžia
 2. /
 3. Sėjamosios
 4. /
 5. Diskinės sėjamosios
 6. /
 7. Kukurūzų sėjamosios Impact PS
Kukurūzų sėjamosios Impact

Kukurūzų sėjamosios Impact PS

8 m. darbino pločio prikabinamos sėjamosios sukurtos kukurūzų ir kitų tikslios sėjos kultūrų sėjai.

Siųsti užklausą

  Užpildykite užklausą ir gaukite asmeninę konsultaciją ar pasiūlymą dėl technikos.

  Dominanti technika ir kiti klausimai*:

  Jūsų vardas*:

  Telefono numeris*:

  El. pašto adresas:

  Didelės spartos prikabinamos kukurūzų sėjamosios Impact PS su trąšų įterpimu

  Impact sėjamosios turi itin galingus sėjimo aparatus, kurių spaudimo jėga gali siekti netgi iki 350 kg. Sėjamoji, kuri tinka sėjai ir į neįdirbtą dirvą, tinka No-till technologijos taikymui.

  Kukurūzų sėjamoji Impact

  1. Augalinių liekanų paskleidimo zona. Žvaigždiniai diskai efektyviai paskleidžia augalines liekanas ir nuvalo sėjos plotą.

  2. Trąšų įterpimo zona. Trąšos įterpiamos maždaug 6 cm atstumu nuo sėklos, 6 – 10 cm gylyje, Trąšų guolio vieta sutankinama.

  3. Sėklų guoliavietės formavimo ir sėklos padėjimo zona. Dvidiskiai išsėjimo noragėliai efektyviai sufomuoja guoliavietę (V-formos griovelis) ir preciziškai padeda sėklą nustatytame gylyje. Išsėjimo noragėliai pasižymi didele spaudimo jėga, todėl jiems gali būti perkelta iki 70% mašinos svorio. Sutankinta sėklų guoliavietė ir V formos griovelis užtikrina puikų sėklos kontaktą su drėgnu dirvožemiu.

  4. Šoninio sėklų užspaudimo zona. Kopijuojantis ratukas suspaudžia V formos griovelį su sėkla, taip sėkla su dirvožemiu susispaudžia šonu. Žemė virš sėklos lieka puri, ir tai ženkliai pagerina sėklų sudygimą.

  Jus taip pat gali dominti: