Bokštai su vidiniu konusu
Bokštai su vidiniu konusu.
Bokštai su vidiniu konusu
Patogus ir greitas grūdų pakrovimas ir iškrovimas.
 
Bokštai su vidiniu konusu
Dažniausiai naudojami kaip kompensaciniai bokštai prieš gūdų džiovinimą.
Siųsti užklausą
Siųsti užklausą
Grūdų sandėliavimo bokštai su vidiniu konusu SILESFOR DP
 
SILESFOR DP grūdų sandėliavimo bokštai projektuojami ir gaminami remiantis sukaupta ilgalaike patirtimi. Naudojamos naujausios gamybos technologijos, aukščiausios kokybės medžiagos, kurios atitinka AISC ir ASBC standartus, UNI EN 1991, UNI EN 1993 reikalavimus.
Lankstumas, atliekant projektavimo ir gamybos darbus, užtikrina, kad bokštai atitiks skirtingų ūkių poreikius.
Gamybai naudojama cinkuota gofruota S350GD + Z450-EN 10147 skarda.
 
  • Pagrindinė konstrukcija tokia pati kaip plokščiadugnių bokštų. Gamybai naudojama gofruota aukšos kokybės cinkuota skarda.
  • Vidinis perforuotas konusinis dugnas.
  • Pagrindiniai jungiamieji elementai - cinkuoti varžtai. Nepralaidi struktūra, pagaminta iš termoplastinių sandarinimo elementų, spacialių PVC poveržlių.
  • Stogas pagamintas iš trapecijos formos elementų su 30o nuolydžiu, dengtas struktūrinio cinkuoto S350GD + Z450 plieno sluoksniu.
 
 
Siekdami užtikrinti Jūsų perspektyvų ūkininkavimą, esame pasiruošę Jums padėti nuolat investuoti į žemės ūkio technikos atnaujinimą.
 
 
Galime pasiūlyti finansavimą itin palankiomis sąlygomis visiems, norintiems įsigyti žemės ūkio techniką, ypač, jei trūksta nuosavų lėšų, arba norint išsaugoti apyvartines lėšas.

Kreipkitės nedvejodami – mes visada Jums padėsime efektyviausiai išspręsti finansinius klausimus, parinkdami geriausią sprendimą. Išperkamosios nuomos dokumentus sutvarkysime vietoje ir Jums nereikės papildomai vykti į banką.

Išsimokėjimo sąlygos

    Perkant techniką
  Pradinė įmoka Nuo 5 proc.
  PVM grąžinimas Per pirmuosius 6 mėnesius
  Sutarties administravimo mokestis 0,5 proc. nuo turto kainos
  Palūkanos 2,3 proc. + 3 mėn. EURIBOR
  Lizingo terminas Nuo 6 iki 60 mėn.
  Įmokų grafikas Lankstus

 
SILESFOR DP projektuoja, gamina bei parduoda grūdų sandėliavimo įrangą. Per kelis dešimtmečius sukaupta patirtis leidžia perprasti klientų poreikius ir sukuria galimybę pasiūlyti išskirtinius bei unikalius sprendimus itin skirtingiems ūkiams. Per pastaruosius metus SILESFOR DP daug pasiekė projektuodama ir gamindama grūdų sandėliavimo įrangą. Gaminama produkcija atitinka mažų ir vidutinių ūkių poreikius, tačiau gali būti puikiai derinama su sudėtingais pramoniniais įrenginiais. Modernūs kontrolės prietaisai yra pilnai automatizuoti ir puikiai suderinami su sandėliavimo įrenginiais.
Savo darbą pradėjusi 1970 m., gamykla palaipsniui tapo viena iš pagrindinių žemės ūkio technikos tiekėjų šiaurės ir rytų Italijoje. Tačiau nuo 1995 m. buvo apsispręsta tiesiogiai prekiauti rinkoje, klientams pasiūlant pilną produktų, skirtų grūdų sandėliavimui, liniją. Tai tapo SILESFOR DP augimo pradžia. 2000 m. įmonė, daug investavusi į tyrimus bei studijas, išleido visą seriją transportavimo technikos (kaušiniai elevatoriai, grandininiai transporteriai, sraigtiniai transporteriai, diržiniai transporteriai), taip pat dabar gali pasiūlyti ir platų sandėliavimo bokštų asortimentą.