Plokščiadugniai bokštai
Išskirtiniai bei unikalūs sprendimai skirtingiems ūkiams.
Plokščiadugniai bokštai
Gofruota bokštų cilindro skarda.
Plokščiadugniai bokštai
Modernūs kontrolės prietaisai yra pilnai automatizuoti ir puikiai suderinami su sandėliavimo įrenginiais.
Siųsti užklausą
Siųsti užklausą
Plokščiadugniai grūdų sandėliavimo bokštai SILESFOR DP
 
SILESFOR DP grūdų sandėliavimo bokštai projektuojami ir gaminami remiantis sukaupta ilgalaike patirtimi. Naudojamos naujausios gamybos technologijos, aukščiausios kokybės medžiagos, kurios atitinka AISC ir ASBC standartus, UNI EN 1991, UNI EN 1993 reikalavimus.
Lankstumas, atliekant projektavimo ir gamybos darbus, užtikrina, kad bokštai atitiks skirtingų ūkių poreikius.
Gamybai naudojama cinkuota gofruota S350GD + Z450-EN 10147 skarda.
 
  • Bokštai gaminami iš gofruotos aukštos kokybės cinkuotos  skardos.
  • Montuojami ant lygaus betoninio pagrindo.
 
  • Grūdų iškrovimui naudojami sraigtiniai apibėgantys iškrovimo transporteriai.
 
  • Pagrindiniai jungiamieji elementai - cinkuoti varžtai. Nepralaidi struktūra, pagaminta iš termoplastinių sandarinimo elementų, specialių PVC poveržlių.
  • Stogas pagamintas iš trapecijos formos elementų su 30o nuolydžiu, dengtas struktūrinio cinkuoto S350GD + Z450 plieno sluoksniu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

J.Misevičius

"Buvau tikrai labai labai patenkintas ir nustebintas"
Grūdų valymo, džiovinimo ir sandėliavimo įranga
 
J. Misevičius, Kėdainių r. ūkininkas:
 
"Esame mano ūkyje, prie naujausio pirkinio - grūdų valymo, džiovinimo, sandėliavimo įrangos.
Įrangą įsigijome iš UAB "Agroteka", kuri atliko projekto parengimo, derinimo ir surinkimo darbus.
Projektas įgyvendintas per labai trumpą laiko tarpą.
Pernai vasarą pasirašėme sutartį, iki metų pabaigos buvo padaryti pamatai ir pristatyta visa reikiama įranga. Metų pradžioje, man atrodo, sausio 7 dieną atvažiavo surinkėjų brigada ir per panašiai 1,5 - 2 mėnesius buvo viskas surinkta, išvedžioti laidai, sureguliuota. Šiam sezonui aš jau pilnai galėjau ja pasinaudoti.
 
Šiame objekte yra ir  naujovių. Pastatyta labai naši 100 t/val. čekų gamybos vibracinė valomoji, kuri yra pakankamai naši ir kokybiškai valo.
Naujas dalykas Lietuvoje yra tai, kad valomojoje yra sumontuotas masės paskleidėjas.
Jis labai palengvina džiovyklai valymą, padidina jos našumą, pagerina kokybę, nes grūdai pradedami valyti jau nuo jų patekimo ant sieto. Nuo pirmų minučių masė pasiskleidžia ir sietas dirba pilnu pajėgumu, nuo pat pradžios.
 
Mūsų ūkyje yra 612 hektarų. Didžiąją dalį pasėlių užima grūdinės kultūros, rapsai, pupos, žirniai. Vienais metais sėjame pupas, kitais - žirnius, bet rapsus ir javus tiek žieminius, tiek vasarinius, pagrinde kviečius, sėjame visada.
 
Objektas buvo paleistas mėnuo prieš javapjūtę. Kaip dažniausiai būna su nauju daiktu, širdis šiek tiek kirbėjo, ar jis veiks kaip buvo numatyta, bet jokių problemų nekilo. Valdymą labai greitai įsisavinome, nes pakankamai viskas paprasta.
Viskas valdoma elektronika, visos sklendės yra elektroninės, meniu pakankamai gerai suprantamas.
Nebuvo jokių problemų, kad nežinotume, ką daryti. Blogiausiu atveju, jei kažkur užkliūdavom, tai galima buvo paskambinti, buvo paaiškinta kaip, kur ir ką daryti. Jokių problemų neturėjome.
Buvau tikrai labai labai patenkintas ir nustebintas. Nesitikėjau, kad sausio mėnesį jie pradės man čia kažką daryti. Vyrai dirbo, reikia pažiūrėti, kaip dirbo. Iš tikrųjų žmonės kartais ateina į darbą, bet vaidina, kad dirba, o šie tikrai dirbo. Jie dirbo tam, kad padaryt.
Perspektyvoje bus statomi dar du bokštai iš to pačio tiekėjo.
Tikiuosi bus pastatytas tvarkingai kaip ir šitas objektas buvo padarytas."
 
1 - Šoninės aptarnavimo durys
2 - Bokšto ventiliavimas ortakiais
3 - Kopetėlės su apsauga
4 - Poilsio aikštelė
5 - Aptarnavimo aikštelė
6 - Atrama aptarnavimo lieptui
7 - Aptarnavimo lieptas
8 - Stogo liukas
9 - Sraigtinis apibėgantis iškrovimo transporteris
10 - Temperatūros davikliai
 
Siekdami užtikrinti Jūsų perspektyvų ūkininkavimą, esame pasiruošę Jums padėti nuolat investuoti į žemės ūkio technikos atnaujinimą.
 
 
Galime pasiūlyti finansavimą itin palankiomis sąlygomis visiems, norintiems įsigyti žemės ūkio techniką, ypač, jei trūksta nuosavų lėšų, arba norint išsaugoti apyvartines lėšas.

Kreipkitės nedvejodami – mes visada Jums padėsime efektyviausiai išspręsti finansinius klausimus, parinkdami geriausią sprendimą. Išperkamosios nuomos dokumentus sutvarkysime vietoje ir Jums nereikės papildomai vykti į banką.

Išsimokėjimo sąlygos

    Perkant techniką
  Pradinė įmoka Nuo 5 proc.
  PVM grąžinimas Per pirmuosius 6 mėnesius
  Sutarties administravimo mokestis 0,5 proc. nuo turto kainos
  Palūkanos 2,3 proc. + 3 mėn. EURIBOR
  Lizingo terminas Nuo 6 iki 60 mėn.
  Įmokų grafikas Lankstus

 
SILESFOR DP projektuoja, gamina bei parduoda grūdų sandėliavimo įrangą. Per kelis dešimtmečius sukaupta patirtis leidžia perprasti klientų poreikius ir sukuria galimybę pasiūlyti išskirtinius bei unikalius sprendimus itin skirtingiems ūkiams. Per pastaruosius metus SILESFOR DP daug pasiekė projektuodama ir gamindama grūdų sandėliavimo įrangą. Gaminama produkcija atitinka mažų ir vidutinių ūkių poreikius, tačiau gali būti puikiai derinama su sudėtingais pramoniniais įrenginiais. Modernūs kontrolės prietaisai yra pilnai automatizuoti ir puikiai suderinami su sandėliavimo įrenginiais.
Savo darbą pradėjusi 1970 m., gamykla palaipsniui tapo viena iš pagrindinių žemės ūkio technikos tiekėjų šiaurės ir rytų Italijoje. Tačiau nuo 1995 m. buvo apsispręsta tiesiogiai prekiauti rinkoje, klientams pasiūlant pilną produktų, skirtų grūdų sandėliavimui, liniją. Tai tapo SILESFOR DP augimo pradžia. 2000 m. įmonė, daug investavusi į tyrimus bei studijas, išleido visą seriją transportavimo technikos (kaušiniai elevatoriai, grandininiai transporteriai, sraigtiniai transporteriai, diržiniai transporteriai), taip pat dabar gali pasiūlyti ir platų sandėliavimo bokštų asortimentą.