KULTIS
Tarpuvagių purenimui, įterpiant skystas trąšas šaknų zonoje.
KULTIS
Vienu važiavimu purenami tarpueiliai, naikinant piktžoles, suardoma dirvos paviršiuje susidariusi pluta.
KULTIS
Nustatoma tiksli trąšų norma nuo 60 iki 160 l/ha.
Siųsti užklausą
Siųsti užklausą
KULTIS – pakabinamas 6 ir 8 eilių tarpueilių purentuvas su skystų trąšų įtepimu.
 
Vienu važiavimu purenami tarpueiliai, naikinant piktžoles, suardoma dirvos paviršiuje susidariusi pluta ir įterpiamos skystos trąšos augalų šaknų formavimosi zonose. Sudaromos puikios sąlygos derliaus augimui.
 
KONSTRUKCIJA
 
Kiekvienas purentuvo noragas turi gylio palaikymo ratus ir apsaugas. Reguliuojami rėžtuvai noragų šonuose užtikrina tinkamą dirvos atskyrimą ir vėdinimą, nepažeisdami augalų šaknų.  Purentuvai turi trąšų talpą 1350 litrų, siurblį, filtravimo sistemą, užpildymo ir trąšų paskirstymo sistemą.
 
SAVYBĖS
  • Nustatoma itin tiksli trąšų norma nuo 60 iki 160 l/ha - minimalios trąšų sąnaudos;
  • Galima tręšti augalų  vegetacijos metu 40-50 cm aukštyje;
  • Reguliuojamas tarpueilių plotis nuo 70 iki 75 cm;
  • Gylio kopijavimo ratai;
  • Darbinis greitis iki 12 km/h;
  • Lengvas nustatymas ir  valdymas;
  • Pritaikytas sunkioms ir akmenuotoms dirvoms.
 
Modelis
6 KULTIS 8 KULTIS
TECHNINIAI DUOMENYS
Eilės vnt. 6 8
Tarpueilių plotis mm 700 - 750
Transportavimo plotis mm 3 000
Trąšų talpa l 1350
Darbinis greitis km / h 8-12
Traktoriaus galia kW / AG 55 / 75 75 / 100
Kultis
1. Noragai dirvos purenimui
Siekdami užtikrinti Jūsų perspektyvų ūkininkavimą, esame pasiruošę Jums padėti nuolat investuoti į žemės ūkio technikos atnaujinimą.
 
 
Galime pasiūlyti finansavimą itin palankiomis sąlygomis visiems, norintiems įsigyti žemės ūkio techniką, ypač, jei trūksta nuosavų lėšų, arba norint išsaugoti apyvartines lėšas.

Kreipkitės nedvejodami – mes visada Jums padėsime efektyviausiai išspręsti finansinius klausimus, parinkdami geriausią sprendimą. Išperkamosios nuomos dokumentus sutvarkysime vietoje ir Jums nereikės papildomai vykti į banką.

Išsimokėjimo sąlygos

    Perkant techniką
  Pradinė įmoka Nuo 5 proc.
  PVM grąžinimas Per pirmuosius 6 mėnesius
  Sutarties administravimo mokestis 0,5 proc. nuo turto kainos
  Palūkanos 2,3 proc. + 3 mėn. EURIBOR
  Lizingo terminas Nuo 6 iki 60 mėn.
  Įmokų grafikas Lankstus

 
FARMET - stambiausias žemės ūkio technikos, skirtos žemės įdirbimui ir sėjai, gamintojas Čekijoje. Kompanija, įkurta 1992 m., sparčiai auga ir daug dėmesio bei investicijų skiria naujų technologijų kūrimui.
FARMET gaminami žemės ūkio agregatai turi atitikti griežčiausius darbo kokybės, patikimumo ir patvarumo standartus. Visai šio gamintojo technikai suteikiama 24 mėnesių garantija.

Gaminiai ir technologijos kuriamos artimai bendradarbiaujant su klientais, tyrimų institutais ir universitetais. FARMET gaminiai pasižymi unikaliais technologiniais sprendimais, kai kurie jų patentuoti. Įmonė siekia ne tik gerinti gaminių kokybę ir kurti papildomą vertę, bet taip pat gerinti gamybos technologijas, produktyvumą, tobulėti darbo saugos ir aplinkosaugos srityse.

FARMET prekinis ženklas orientuotas į aukštos kokybės gaminius ir aukštą vertę. Stambios investicijos į modernų gamybos valdymą užtikrina tolimesnį kokybės gerinimą ir našesnę gamybą. Tikslas yra didinti gaminių pridėtinę vertę ir stiprinti jų konkurencingumą visose rinkose.