+370 612 15111

Operatyvus techninis aptarnavimas visoje Lietuvoje

Mūsų aukštos kvalifikacijos inžinieriai-mechanikai teikia žemės ūkio technikos serviso paslaugas. Mes, nuolat tobulėjantys specialistai, gebame operatyviai tvarkyti įvairios technikos gedimus.

Serviso skyrius surenka parduotą techniką ir paruošia ją darbui. Taip pat vykdo garantinį bei pogarantinį technikos aptarnavimą. Esant technikos gedimui, specialistai atvyksta į vietą.

Dirbame su serviso teikiamų paslaugų optimizavimo ir valdymo programa Tasker. Tai patogus būdas Jums gauti visą atliktų taisymų istoriją, sąmatą, ataskaitą ir įvertinti paslaugos kokybę.

Serviso darbuotojai

Marius Merkelis
Gali paaiškinti net subtiliausias technikos veikimo funkcijas, nes turi sukaupęs didelį žinių bagažą studijuodamas mechanikos inžinerijos magistro studijose bei nuolat vykdamas į gamintojų rengiamus mokymus.
Ramūnas Krūgelis
Aukštasis mechanikos inžinerijos išsilavinimas bei įvairių specifikacijų mokymai garantuoja, jog klientas gaus kokybišką informaciją apie tai, kaip naudotis įsigyjama technika bei kaip ją prižiūrėti.
Tadas Sakalauskas
Puikiai išmano technikos subtilybes, nepamainomas darbuotojas surenkant ir paruošiant žemės ūkio techniką.
Nerijus Petrauskas
Turėdamas mechanikos inžinerijos magistro laipsnį geba greitai ir operatyviai suremontuoti, bet kokios mūsų parduodamos technikos gedimus.
Tomas Kvedaras
Vytautas Bivilius
Reda Kasmauskienė
Atsakinga už serviso darbų organizavimą bei mandagų ir savalaikį bendravimą su klientais. Turi ilgametę įvairių mokymų bei darbų metu sukauptą patirtį.